Bezplatná WIFI už aj v našej obci

SÚBOR
1 min. čítania
Bezplatná WIFI už aj v našej obci

Už aj v našej obci môžete využívať bezplatné wifi pripojenie k internetu.

V obci sme zriadili  prístupové body, kde sa viete bezplatne pripojiť a surfovať na internete.

Bezplatne sa môžete pripojiť v okolí obecného úradu a cintorína, v areáli Materskej škôlky, na autobusových zástavkách a v parku.

Realizácia projektu spočívala vo vybudovaní  WIFI externých  prístupových bodov. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie dostupnosti širokopásmového internetu v obci prostredníctvom vybudovania bezplatných WIFI zón. Vybudovanie WIFI prístupových bodov na verejne dostupných priestranstvách poskytne bezplatné pripojenie všetkým občanom a návštevníkom obce  k širokopásmovému internetu.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Oznámenie o realizácii projektu Wifi pre Teba II Ješkova Ves (002) Veľkosť: 132.7 kB Formát: pdf Dátum: 24.4.2023
Publicita plagat A3_Ješkova Ves Veľkosť: 133.3 kB Formát: pdf Dátum: 24.4.2023