Informácie k celoplošnému skríningu v obci Ješkova Ves

 30.04.2021

Informácie k celoplošnému skríningu v obci Ješkova Ves

            Oznamujeme občanom, že sa v našej obci vytvára odberové miesto  prednostne pre občanov obce Ješkova Ves pre celoplošný skríning obyvateľov v súvislosti s ochorením Covid-19 predovšetkým pre občanov obce Ješkova Ves, ktorí budú vybavovaní prednostne.             

Dátum testovania: Nedeľa 02.05.2021     

Miesto testovania: Kultúrny dom v Ješkovej Vsi               

prevádzkový čas: od 08:00 hod. do 12:30 hod.

Posledný odber sa koná do 12:00     

                                                                   

Čo si treba k testovaniu priniesť:

Občania od 15 rokov: občiansky preukaz

Deti (ak je nevyhnutné zaobstarať si test): kartičku poistenca (sprievod zákonného zástupcu)

Všetci občania: svoje telefónne číslo - mobil alebo pevná linka (telefónne číslo sa nahlasuje pri registrácii spolu s občianskym preukazom)

Pri odberoch budú uprednostnené tehotné ženy , zdravotne ťažko postihnutí a tí, ktorí odchádzajú do práce.

Pokyny:

Pri príchode použite  HLAVNÝ VCHOD do budovy kultúrneho domu, testovaný si pred samotným odberom vyfúka nos a si dezinfikuje ruky.

Na označenom mieste „ADMINISTRATÍVA“ sa zaregistrujte pri dverách do vstupu kultúrneho domu. Administratívnemu pracovníkovi ukáže občiansky preukaz, ktorý drží v ruke,  nepokladá svoje veci a nechytá stôl. Nadiktovaním uvádza tiež telefonicky kontakt.

Odber bude vykonaný na označenom mieste v budove „ODBER COVID – 19“. Testovaný po odbere opustí ihneď budovu kultúrneho domu a čaká na výsledku vonku.

Na východ použite výlučne bočný vchod zo sály kultúrneho domu. Výsledok –potvrdenie o vykonaní testu mu bude odovzdaný ďalším pracovníkom z tímu.    Zoznam aktualít :